Listopad 2015

Zpět k psaní

18. listopadu 2015 v 17:40 | Evra |  O blogu
Po dlouhé době vás opět zdravím :)
Nedivte se, že nevyšla slohová práce. Čekala jsem, že sem již nikdo nezavítá. Naštěstí jsem se mýlila a díky dvoum osobám, které mi okomentovali poslední článek, jsem se rozhodla to tu opět rozjet :)
A tak mám otázku. Mám napsat "děsivou povídku", nebo mírumilovnou slohovou práci o podzimu, ačkoliv podzim pomalu, ale jistě, končí?
Napadlo mě nové téma, a to jsou sny, jelikož poslední dobou si své sny pamatuji, jako by se doopravdy staly. Pravděpodobně budou v rubrice Ostatní. Protože se mi skutečně zdály, ale vesměs jsou smyšlené, neboť se nikdy nestaly! :D
Dale jsem se pustila do kreslení a své zvířectvo obohatila o dvě myšky (laboratorní a zebrovaná)
Toť pro dnešní den vše :) mějte se hezky. Vydání povídky plánuji na pátek, přesně podle daného rozvrhu v prvním článku :)
Evra

Proč nevyšla povídka?

2. listopadu 2015 v 8:30 | Evra |  O blogu
Ahoj!
Pokud si kladete otázku, proč v pátek a ani neděli nevyšel článek, mám odpověď. Chtěla jsem napsat slohovou práci (vyjde ve středu), ale neměla jsem na blog čas, vždyť to znáte, prázdniny :)
Jak jste se měli vy? Já si prázdniny užila. Nic paranormálního se mi nestalo, až na to, že mi spadla propiska ze stolu... Měla jsem z toho stísněný pocit..
V pátek jsem šla v noci na hřbitov, ale nic děsivého se vážně nestalo :D
Nezapadá mě nic zajímavého, o co se s vámi podělit, proto se vás zeptám - sledujete někdo creepypastu? Myslíte, že nějaké příběhy mohou být reálné, nebo se vám to zdá jako velký výmysl?