Zpět doma.

26. října 2015 v 7:30 | Evra |  Ostatní/kecy Evry
Zdravím!
Po pěti dnech strávených za Českými hranicemi jsem zpět. Jak mi bylo? První pocity z vesničky byly takové:
Malá vesnička uložená v mlze působila trochu depresivně. Kromě mlhy se všude rozprostíraly lesy... Nebo to byl jeden velký les? A Bärnkopf leží na mýtince? To nevím, o vesnice se nijak nezajímám :D každopádně to vypadalo, jako že les odděluje Bärnkopf od okolního světa.
Ačkoliv naproti našemu penzionu byla škola, nikdy jsme neviděli děti, a to jsme vstávali brzy.
Ale musím uznat, že tu bylo pěkně. Když jsem spala, měla jsem pocit že je něco pod postelí a bouchá, nýbrž chce ven.
Dál - nad postelí byl kříž, a protože nejsem křesťansky založené dítě, sundala jsem ho, jenže na druhý den to uklízečka vrátila zpět na místo. Já ho opět sundala, ale když se to dělo po třetí, nechala jsem tam kříž, protože mi holky z vedlejšího pokoje vnukly otázku "co když je tam z nějakého důvodu?".
Třetí věc - zrcadlo bylo umístěno tak, že jsem viděla do koupelny. Nu, já mám strach ze zrcadel a měla jsem pocit, že se jednou v noci do toho zrcadla podívám a uvidím tam postavu.
Čtvrtá věc - klíče v zámku se samy od sebe začaly houpat. Nejdřív jsem tomu nevěnovala moc pozornosti, ale když jsem šla do koupelny a železná ozdoba na klíčích se rozhoupala tolik, že kliku malém obtočila, nemohla jsem si toho nevšimnout.
A poslední věc - sama od sebe se mi pustila písnička. Ano, uprostřed noci, tři minuty před druhou ráno mi začne hrát písnička tak nahlas, že to vzbudilo i mojí spolubydlící, a to je co říct.
Ale naštěstí jsem doma, zdravá a nevím co ještě :D
Toť asi vše, ke koncentračnímu táboru se vyjádřím později :) zatím se mějte! :)

Mimochodem, asi do měsíce oblečeme blog do nového designu a celkově udělám Blog přehlednější! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama